Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - ranger green

Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - ranger green
 • Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - ranger green
 • Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - ranger green
 • Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - ranger green
 • Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - ranger green
 • Značka: M-Tac
 • Kód tovaru: 20073048
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  103,99 € 97,77 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (81,48 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Nohavice Aggressor Summer Flex od ukrajinskej značky M-Tac sú vlajkovou loďou medzi letnými nohavicami. Budú ideálne nielen ako taktické oblečenie, ale budú vhodné aj pre všetkých milovníkov pohodlia.

Nohavice sú vyrobené z ľahkej nylonovej tkaniny Rip-Stop (97% nylon, 3% elastan), ktorá má optimálnu priedušnosť a je ideálna na použitie v teplom období. Nohavice sú asi 10x odolnejšie proti horeniu ako podobné výrobky svetoznámych značiek. Materiál je odolný proti roztrhnutiu a po vypraní nestráca farbu.

Vďaka premyslenému strihu vás nohavice neobmedzujú v slobode pohybu: sú pohodlné na skákanie, behanie, ohýbanie, drepy a pohyb v nerovnom teréne. Môžu ľahko plniť taktické, ako aj každodenné úlohy.

Pohodlné, široké vrecká s vystuženými vložkami pojmú minimum potrebných vecí. Bolo použité kvalitné kovanie YKK. Sú určené na nosenie s pásikom do šírky 5,5 cm. Vpredu pod popruhom sú dve kolieska typu D na zavesenie rôzneho vybavenia. Spodná časť nohavíc je šírkovo nastaviteľná pomocou elastickej šnúrky a suchého zipsu. Dizajnéri značky navyše poskytli skryté vložky pre kolená.

Taktické nohavice Aggressor Summer Flex sú perfektnou kombináciou premysleného strihu, dobrej kvality a kvalitných materiálov.

Parametre
Hmotnosť (kg)0.5
Rip-Stop✓ Áno
Materiál97% polyamid (nylon), 3% elastan
Nohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - čierneNohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - coyoteNohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - navyNohavice M-Tac Aggressor Summer Flex - olivové

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👨 Pre mužov